Szkoła  sportów konnych

O nas

Szkoła Sportów Konnych powstała z połączenia przyjaźni oraz pasji do koni i jeździectwa. Koleje losu sprawiły, że stała się firmą rodzinną. Zosia i Włodek wraz ze swoim zespołem prowadzą SSK z myślą o poszerzaniu jeździeckich horyzontów i świadczeniu usług na
najwyższym poziomie. Chcemy stworzyć miejsce, w którym dzieci
i młodzież będą mogły budować solidne podstawy jeździeckie, stawiać pierwsze kroki w świecie sportu.

Miejsce, gdzie konie będą mogły być końmi, a my – jeźdźcy – będziemy tworzyć z nimi partnerskie relacje. Bez względu na poziom zaawansowania naszych par zależy nam, żeby działać zgodnie biomechaniką i psychiką koni. Kładziemy nacisk na indywidualne potrzeby każdego duetu, żeby mógł się rozwijać w harmonii i zdrowiu.

Nasza oferta

Niezależnie od tego czy jesteś osobą początkującą czy już doświadczonym jeźdźcem w naszej ofercie znajdziecie coś specjalnie dla siebie.

Pensjonat z treningiem

Zapraszamy Państwa do naszego pensjonatu, gdzie dobro koni zawsze stoi na pierwszym miejscu. Jeźdźców trenujemy z ukierunkowaniem na zrównoważony rozwój pary, poprawne odczytywanie sygnałów płynących od konia.

Trening koni

Służymy Państwu swoim doświadczeniem w branży jeździeckie. Ściśle współpracując z
wieloma specjalistami (kowal, fizjoterapeuta, weterynarz, saddlefitter) możemy zapewnić Państwa koniom należytą opiekę i przygotowanie ich do startu w zawodach i sprzedaży.

Transport koni

Posiadamy własny koniowóz i przyczepę. Możemy przewieźć maksymalnie 8 koni.
Chętnie przewieziemy Państwa konie – bezpiecznie i do celu.

Dzierżawa koni

Specjalnie dla Was stworzyliśmy możliwość wydzierżawienia oraz współdzierżawienia jednego z naszych koni. Kliknij i poznaj szczegóły takiego rozwiązania!

Dostępnych koni

Uczniów w miesiącu

Instruktorów

Stajnia

Nasz zespół

Wlodzimierz Gierszewski

Założyciel stajni, przygodę z końmi rozpoczął jeszcze w harcerstwie. Jeździectwo stało się nieodłącznym elementem jego codzienności. Wiele lat startował w dyscyplinie WKKW i skokach przez przeszkody. Obecnie
z pełna pasją poświęca się trenowaniu dzieci i młodzieży.
W treningu przede wszystkim skupia się na skuteczności stosowania pomocy i ich poprawnego zrozumienia przez konia. Uważa, że ciężką pracą i systematycznością można osiągnąć sukces.

Zosia

Właścicielka stajni. Konie są jej pasją od dziecka. W związku z tym życie naturalnie się z nimi połączyło poprzez pracę zawodową. Przez kilka lat pracowała jako trener z zapałem ucząc młodych jeźdźców. Aktualnie poświęca się swojej drodze zawodniczej. Przygotowuje młode
konie do zawodów i bierze w nich czynny udział.Głównie rozwija się w dyscyplinie WKKW.

Olga Blusiewicz-Serwin

Z końmi związana od dziecka, zawodowo od wielu lat zajmuje się treningiem par oraz korektą koni z siodła i z ziemi. Stale zdobywa nową wiedzę, aby lepiej wykonywać swoją pracę. Uczestniczka licznych szkoleń oraz konsultacji jeździeckich, instruktor szkolenia podstawowego, posiada uprawnienia sędziego III klasy w skokach i ujeżdżeniu. Ukończyła podyplomowe studia „joga i relaksacja” na warszawskim AWF-ie.
W nauczaniu kładzie szczególny nacisk zrozumienie zachowań koni, poprawność działania pomocami i bezpieczeństwo, które wynika z właściwej komunikacji. Uważa, że dobre jeździectwo nie istnieje bez pracy przede wszystkim nad własną psychiką i ciałem i na tym skupia się w życiu prywatnym.

Basia "Biedra"

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Jeśli masz pytania, chętnie na wszystkie odpowiemy.

Stowarzyszenie Szkoła Sportów Konnych
NIP 118-209-85-01